Sezona 2019/20

REGULARAN DEO SEZONE 2019/20

PozTimOdPNIBod
1.Grafičar26145747
2.Metalac26145747
3.OFK Bačka26134943
4.Zlatibor261012442
5.Kabel26149341
6.Kolubara26118741
7.Novi Pazar261061036
8.Radnički 19232698935
9.OFK Žarkovo2698935
10.Dinamo26971034
11.Radnički P.25961033
12.Zemun25691027
13.Trayal26681226
14.Sinđelić26661424
15.Smederevo 192426841418
16.Budućnost D.26371616
Kompletna tabela

RASPORED UTAKMICA ZA SEZONU 2019/20

  • 2 August

    Metalac 1 : 0 Zemun

    20:00
    Stadion "Metalac"
  • 10 August

    Radnički P. 2 : 1 Metalac

    17:30
    Stadion Dragan Nikolić
  • 14 August

    Metalac 1 : 3 Kabel

    20:00
    Stadion "Metalac"
  • 18 August

    Dinamo 2 : 3 Metalac

    17:00
    Stadion Yumco, Vranje
  • 24 August

    Metalac 2 : 0 OFK Bačka

    20:00
    Stadion "Metalac"
  • 31 August

    Radnički 1923 1 : 2 Metalac

    17:00
    Stadion "Čika Dača"
  • 4 September

    Metalac 0 : 1 Smederevo 1924

    20:00
    Stadion "Metalac"
  • 8 September

    Metalac 4 : 2 Sinđelić

    20:00
    Stadion "Metalac"
  • 14 September

    Zlatibor 1 : 0 Metalac

    16:30
    Stadion "Švajcarija"
  • 21 September

    Metalac 2 : 0 OFK Žarkovo

    18:30
    Stadion "Metalac"
  • 29 September

    Trayal 1 : 1 Metalac

    20:00
    Stadion FK Trajal Kruševac
  • 5 October

    Metalac 2 : 1 Kolubara

    18:00
    Stadion "Metalac"
  • 9 October

    Budućnost D. 0 : 1 Metalac

    15:00
    Stadion FK Budućnost Dobanovci
  • 13 October

    Metalac 0 : 0 Grafičar

    16:00
    Stadion "Metalac"
  • 20 October

    Novi Pazar 2 : 1 Metalac

    18:00
    Stadion FK Novi Pazar
  • 25 October

    Zemun 2 : 2 Metalac

    13:30
    Gradski stadion, Zemun
  • 2 November

    Metalac 1 : 0 Radnički P.

    15:30
    Stadion "Metalac"
  • 9 November

    Kabel 3 : 1 Metalac

    13:30
    Stadion "Karađorđe"
  • 13 November

    Metalac 3 : 2 Dinamo

    15:30
    Stadion "Metalac"
  • 18 November

    OFK Bačka 3 : 1 Metalac

    13:00
    Gradski stadion, Bačka Topola
  • 24 November

    Metalac 0 : 0 Radnički 1923

    13:00
    Stadion "Metalac"
  • 30 November

    Smederevo 1924 0 : 1 Metalac

    13:00
    Stadion FK Smederevo
  • 4 December

    Sinđelić 1 : 2 Metalac

    13:00
    Stadion FK Sinđelić
  • 29 February

    Metalac 1 : 1 Zlatibor

    14:00
    Stadion "Metalac"
  • 7 March

    OFK Žarkovo 1 : 3 Metalac

    14:00
    Stadion FK Zarkovo
  • 15 March

    Metalac 1 : 0 Trayal

    16:00
    Stadion "Metalac"
  • 20 March

    Kolubara - Metalac

    17:00
    Stadion FK Kolubara, Lazarevac
  • 25 March

    Metalac Budućnost D.

    16:00
    Stadion "Metalac"
  • 29 March

    Grafičar Metalac

    15:00
    Pomoćni stadion Crvene Zvezde
  • 4 April

    Metalac - Novi Pazar

    16:00
    Stadion "Metalac"