Poslednji rezultat

15.05.2021 | 13:30
Stadion "Metalac"
Opširnije

Sledeća utakmica

19.05.2021
Stadion Rajko Mitić

Sledeći mečevi

19.05.2021 | 15:00
Stadion Rajko Mitić
PozTimOdPNIBod
1.Crvena zvezda373430105
2.Partizan37312495
3.Čukarički37218871
4.Vojvodina37218871
5.TSC371671455
6.Radnik Surdulica371671455
7.Metalac3713131152
8.Spartak ŽK371561651
9.Mladost371491451
10.Napredak371481550
11.Proleter371481550
12.Voždovac371381647
13.Rad371451847
14.Radnički Niš3712101546
15.Novi Pazar371371746
16.Javor Matis371291645
17.Inđija371052235
18.Zlatibor37782229
19.Mačva37642722
20.OFK Bačka37372716
Kompletna tabela
PozTimOdPNIBod
1.Mačva U1922211064
2.Borac 1926 U1923116639
3.BIP U1922114737
4.Sloga Pož U1923113936
5.Loznica U1923106736
6.Sloga KV U1921105635
7.GFK Sloboda U1922103933
8.Šumadija 1903 U19231031033
9.Jedinstvo U192396833
10.Metalac U192295832
11.Radnički (VA) U192386930
12.OFK Šabac2378829
13.Javor-Matis U1923841128
14.Novi Pazar U1922751026
15.Morava U1923551320
16.Budućnost Krušik 2014 U1922371216
17.Šumadija U192213186
18.Sloboda (ČA) U1900000
Kompletna tabela
PozTimOdPNIBod
1.Mladost U1521191158
2.Jedinstvo-putevi U1521154249
3.Gaučosi U1522152547
4.Sloboda (ČA) U1521151546
5.Sloga Požega U1521143445
6.Borac 1926 U1522133642
7.Javor-Matis U1520112735
8.Kinder U1522841028
9.Metalac U1521561021
10.Takovo U1521551120
11.Sloga BB U1522541319
12.Zlatibor U1522611519
13.FAP U1521531318
14.GFK Sloboda U1522321711
15.ŠF Čačak 94 U1500000
16.Budućnost (A)210120-2
Kompletna tabela

NAJNOVIJE VESTI

Prva od tri meč lopte iskorišćena

Gledaćemo superligaške mečeve u Gornjem Milanovcu i naredne sezone. Metalac je odlično odigrao kada je bilo najvažnije i sigurnom igrom

Prvo od tri „finala“

36. kolo Linglong Superlige, Metalac – Bačka, nedelja 14.30h Poraz od „otpisanog“ Zlatibora u prošlom kolu (1:0), milanovačkog superligaša koštao

NAVIJAČKA ZONA

PRVI TIM

SPONZORI