TSC: Filipović, Svitić, Varga, Branković, Tomanović, Silađi, Čordašić, Bastajić (Galić 65 ‘), Babić (Lalić 85‘), Šinković (Plavšić 72‘), Arsenijević
Metalac: Jelovac, Milekić, Rovčanin, Anđić, Grbović (Šarac 68‘), Kecap (Ivanović 46‘), Ilić, Filipović, Vukmanović (Čumić 62‘), Mijailović, Koraksić

Strelci: Tomanović 54‘, Galić 87‘
Žuti kartoni: Šinković 41‘, Varga 49‘ (TSC), Grbović 33‘, Ilić 76‘, Mijailović 78‘, Anđić 89‘ (Metalac)

Slaba igra našeg tima po sparnom i teškom vremenu. Domaćin je zasluženo došao do pobede, pre svega zahvaljujući lošem izdanju Metalca. Prvo poluvreme proteklo je bez pravih prilika za gol na obe strane, s tim što je domaćin imao terensku inicijativu. Drugo poluvreme prelomio je gol iz prekida, kojih je puno bilo za domaćina. Nakon pogotka utakmica se otvorila i viđeno je nekoliko prilika na obe strane. Najbolju za naš tim propustio je Ilić kada se našao oči u oči sa golmanom domaćih i nažalost promašio. Rezultat je na 2:0 povećao je Galić u 87. minutu. Na kraju se ispostavilo da je to i konačan rezultat utakmice.