Kragujevac Wild Boars – Metalac Kolorado 2:4 (1:0)
Sudije: Bojan Burojević, Bratislav Dinić

Kragujevac Wild Boars: Vorkapić, Nešković, Matović, Ljujić, Aničić, Miletić, Antunović, Stanojević, Milosavljević
Metalac Kolorado: Petrović P, Milanković, Urošević, Rosić, Vukašinović, Nikolić, Arsenijević, Čepić, Jeremić, Đorđević

Strelci: Antunović 17′ (k.u.), Rosić 30′ (autogol) (Kragujevac Wild Boars) Arsenijević 23′, Vukašinović 27′, Rosić 28′, Urošević 37′ (Metalac Kolorado)
Opomene: Milanković 17′ (Metalac Kolorado)

Bila je ovo jedna od najboljih igara naše ekipe ove sezone. Domaćin, čvrst, kvalitetan i fer protivnik.

Prvo poluvreme izgubili smo rezultatom 1:0, pogotkom Antunovića u 17′ sa 10 metara (kazneni udarac).

Krenuli su odlučnije naši momci u drugom poluvremenu. Uigranu akciju posle kornera kruniše Arsenijević i u 23′ poravnava rezultat na 1:1. Nedugo zatim, u 27. minutu, još jednu uigranu akciju, ovog puta iz igre, pogotkom završava Vukašinović, za vođstvo Metalac Kolorada 1:2. Samo minut kasnije Rosić postiže pogodak i duplira prednost, 1:3.

Od tog trenutka domaćin igra sa 5 igrača u polju. Uspeva da smanji prednost u 30′ na 2:3. U 37′ Urošević pogađa za konačnih Kragujevac Wild Boars – Metalac Kolorado 2:4.

Treba napomenuti da je umesto suspendovanog Koljajića (4 žuta kartona) utakmicu branio Predrag Petrović. Bio je fenomenalan i pokazao da je i dalje golman za velike utakmice.

Ovom pobedom igrači Metalac Kolorada “overili” su jesenju titulu. Na zasluženu pauzu, do prolećnog dela prvenstva, odlaze kao prvi na tabeli.