Sezona 2026/27

TABELA

PozTimOdPNIBod
1.TSC1486030
2.Borac 19261391328
3.Javor Matis1476127
4.Smederevo 19241474325
5.OFK Vršac1481525
6.Napredak1463521
7.Voždovac1454519
8.GFK Dubočica 19231454519
9.Loznica1347319
10.Metalac1453618
11.Proleter 0231436515
12.Spartak ŽK1343615
13.Teleoptik1434713
14.Grafičar1432911
15.Jedinstvo1432911
16.Bor 19191422108
Kompletna tabela

RASPORED UTAKMICA ZA SEZONU 2026/27

  • 1 August

    Jedinstvo 0 : 1 Metalac

    20:00
    Stadion "Dragan Džajić", Ub
  • 8 August

    Metalac 2 : 4 Spartak ŽK

    20:00
    Stadion "Metalac"
  • 14 August

    Napredak 2 : 1 Metalac

    20:00
    Stadion Mladost, Kruševac
  • 19 August

    Metalac 0 : 0 Smederevo 1924

    20:00
    Stadion "Metalac"
  • 23 August

    Voždovac 1 : 0 Metalac

    19:00
    Stadion FK Voždovac
  • 29 August

    Metalac 2 : 4 Loznica

    17:00
    Stadion "Metalac"
  • 5 September

    Proleter 023 0 : 0 Metalac

    16:00
    Gradski stadion Zrenjanin
  • 11 September

    Metalac 5 : 0 GFK Dubočica 1923

    16:00
    Stadion "Metalac"
  • 16 September

    Borac 1926 1 : 2 Metalac

    20:00
    Gradski stadion Čačak
  • 21 September

    Metalac 1 : 0 Grafičar

    18:00
    Stadion "Metalac"
  • 28 September

    Bor 1919 0 : 2 Metalac

    18:00
    Stadion Mladost, Kruševac
  • 4 October

    OFK Vršac 0 : 0 Metalac

    14:00
    Gradski stadion Vršac
  • 10 October

    Metalac 0 : 3 Teleoptik

    14:00
    Stadion "Metalac"
  • 17 October

    TSC 5 : 1 Metalac

    18:00
    TSC Arena, Bačka Topola
  • 24 October

    Metalac Javor Matis

    16:00
    Stadion "Metalac"
  • 1 November

    Metalac Jedinstvo

    16:00
    Stadion "Metalac"
  • 7 November

    Spartak ŽK Metalac

    16:00
    Gradski stadion, Subotica
  • 14 November

    Metalac Napredak

    16:00
    Stadion "Metalac"
  • 21 November

    Smederevo 1924 Metalac

    16:00
    Stadion FK Smederevo
  • 28 November

    Metalac Voždovac

    16:00
    Stadion "Metalac"
  • 6 December

    Loznica Metalac

    16:00
    Gradski stadion "Lagator", Loznica
  • 12 December

    Metalac Proleter 023

    16:00
    Stadion "Metalac"
  • 13 February

    GFK Dubočica 1923 - Metalac

    16:00
    Stadion Dubočica
  • 20 February

    Metalac Borac 1926

    16:00
    Stadion "Metalac"
  • 27 February

    Grafičar - Metalac

    16:00
    Stadion Rajko Mitić - Jug veštačka trava
  • 7 March

    Metalac Bor 1919

    16:00
    Stadion "Metalac"
  • 13 March

    Metalac - OFK Vršac

    16:00
    Stadion "Metalac"
  • 20 March

    Teleoptik - Metalac

    16:00
    Sportski centar Partizan - Teleoptik
  • 27 March

    Metalac TSC

    16:00
    Stadion "Metalac"
  • 3 April

    Javor Matis Metalac

    16:00
    Stadion kraj Moravice