Metalac Kolorado – Borac Čačak 2:2 (1:1)

Metalac Kolorado: Koljajić, Vukašinović, Rosić, Urošević, Petrović, Milanković, Arsenijević, Jeremić, Đorđević, Jakšić, Čepić, Nikolić
Borac: Kuzmanović, Anev, Glišović, Milićević, Spasojević, Vojinović, Jovanović, Tadić, Janković, Kaličanin

Strelci: Rosić 18′, Urošević 30′ (Metalac Kolorado), Spasojević 12′, Vojinović 23′ (Borac)
Opomene: Anev 4′, Kuzmanović 12′ (Borac)

Treće kolo, treće Futsal lige, igrano trećeg novembra. Nadali smo se trećoj pobedi, ali na kraju moramo biti zadovoljni bodom.

Utakmica protiv silno motivisanog protivnika iz Čačka, završena je bez pobednika. Golmani su briljirali, a moramo priznati da su gosti za nijansu bili bliži pobedi.

Vođstvo Borcu od 1:0 doneo je Spasojević, a pre kraja prvog poluvremena Jeremić uspeva da donese izjednačenje. U drugom poluvremenu ekipa iz našeg grada nije uspela da preuzme inicijativu, oslabljena za Petrovića koji je pokušao igrati pod virusom. Povredio se i Urošević.

Želeli su pobedu i igrači i navijači, ali na kraju moramo biti zadovoljni bodom.

Narednog vikenda očekuje nas duel 4. kola protiv ekipe Olimp u sportskoj hali “Breza”.