Omladinci ubedljivi

Omladinska selekcija „Metalca“ odigrala je u subotu prvenstvenu utakmicu plej-of faze prvenstva Omladinske lige FSRZS protiv „Poleta“iz Ljubića u kojoj su deklasirali protivnika rezultatom od 6:0, Na ovoj utakmici se sa tri pogotka istakao Radojičić Stefan koji je mrežu golmana Ćojbašića zatresao u 35., 60. i 65. minutu igre. Kod omladinaca u strelce su se upisali još i Đokić Stefan u 36.minutu, Vulićević Boris u 80. minutu i Vučetić Adam u 82. minutu.

Isti dan samo par sati ranije i kadeti su odigrali još jedan solidan meč u kome su slavili protiv „Sloge“ iz sjenice rezultatom od 2:0. Strelci za kadete bili su Tomović Marko u 23. Minutu i Milićević Ilija u 43.minutu igre.

Petlići „Plavi“, Puleni Milana Radoševića poraženi su visokim rezultatom od 0:5 kod kuće od vršnjaka iz Ivanjice.

U Nedelju preostaju još dva meča mlađih selekcija, pioniri gostuju „Borcu“ iz Čačka, ova utakmica počinje u 10:00 časova, dok petlići Marka Đorđevića igraju kao domaćini protiv ekipe GMCZ iz Gornjeg Milanovca kao domaćini u 9:00 časova.