ZBackup Pocetne

Poslednji rezultat

15.05.2021 | 13:30
Stadion "Metalac"
Opširnije

Sledeća utakmica

19.05.2021
Stadion Rajko Mitić

Sledeći mečevi

19.05.2021 | 15:00
Stadion Rajko Mitić
PozTimOdPNIBod
1.TSC30208268
2.Javor Matis30196563
3.Inđija30176757
4.Zlatibor301621250
5.Radnički 192330147949
6.Metalac30139848
7.Bežanija301431345
8.Sinđelić301111844
9.OFK Žarkovo301181141
10.Trayal301251341
11.Bečej 1918301061436
12.Budućnost D.30891333
13.Teleoptik30691527
14.Borac 192630671725
15.Sloboda30561921
16.Novi Pazar30381917
Kompletna tabela

NAJNOVIJE VESTI

Prva od tri meč lopte iskorišćena

Gledaćemo superligaške mečeve u Gornjem Milanovcu i naredne sezone. Metalac je odlično odigrao kada je bilo najvažnije i sigurnom igrom

Prvo od tri „finala“

36. kolo Linglong Superlige, Metalac – Bačka, nedelja 14.30h Poraz od „otpisanog“ Zlatibora u prošlom kolu (1:0), milanovačkog superligaša koštao

NAVIJAČKA ZONA

PRVI TIM

SPONZORI