ZBackup Pocetne

Poslednji rezultat

25.07.2021 | 18:55
Stadion "Metalac"
Opširnije

Sledeća utakmica

01.08.2021
Stadion na Banovom brdu

Sledeći mečevi

01.08.2021 | 18:55
Stadion na Banovom brdu
07.08.2021 | 15:00
Stadion "Metalac"
PozTimOdPNIBod
1.TSC30208268
2.Javor Matis30196563
3.Inđija30176757
4.Zlatibor301621250
5.Radnički 192330147949
6.Metalac30139848
7.Bežanija301431345
8.Sinđelić301111844
9.OFK Žarkovo301181141
10.Trayal301251341
11.Bečej 1918301061436
12.Budućnost D.30891333
13.Teleoptik30691527
14.Borac 192630671725
15.Sloboda30561921
16.Novi Pazar30381917
Kompletna tabela

NAJNOVIJE VESTI

TSC preokretom do sva tri boda

Imali smo prilike da gledamo otvoren fudbal sa obe strane u kom se bolje snašao iskusniji protvnik, u ovom slučaju

NAVIJAČKA ZONA

PRVI TIM

SPONZORI