ZBackup Pocetne

Poslednji rezultat

26.01.2022 | 14:00
Opširnije

Sledeća utakmica

29.01.2022

Sledeći mečevi

29.01.2022 | 14:00
30.01.2022 | 14:00
PozTimOdPNIBod
1.TSC30208268
2.Javor Matis30196563
3.Inđija30176757
4.Zlatibor301621250
5.Radnički 192330147949
6.Metalac30139848
7.Bežanija301431345
8.Sinđelić301111844
9.OFK Žarkovo301181141
10.Trayal301251341
11.Bečej 1918301061436
12.Budućnost D.30891333
13.Teleoptik30691527
14.Borac 192630671725
15.Sloboda30561921
16.Novi Pazar30381917
Kompletna tabela

NAJNOVIJE VESTI

Metalac otputovao u Antaliju

Fudbaleri, stručni štab i medicinsko osoblje Metalca otputovali su u tursku Antaliju, gde nastavljaju s pripremama za prolećni deo sezone.

Metalac počeo zimske pripreme

Prvim okupljanjem na stadionu pored Despotovice nakon mesec dana odmora u zimskoj superligaškoj pauzi, milanovački Metalac počeo je juče pripreme

NAVIJAČKA ZONA

PRVI TIM

SPONZORI