Kolorado izgubio u dramatičnoj završnici

FK Metalac Kolorado

U okviru 10. kola II Futsal lige Srbije, FK Metalac Kolorado poražen je na svom terenu od KMF Ivanjica. Veoma neizvesna utakmica, puna preokreta, u kojoj ne bi bilo nezasluženo ni da su domaćini trijumfovali, ipak sreća je bila na strani gostiju.

Posle 15 minuta susreta i pogodaka Kolakovića i Jovanovića, na semaforu je pisalo 0:2. Igrači Metalac Kolorada se ne predaju. Nakon pogodaka Arsenijevića u 16. i Petrovića u 19. minutu, na poluvreme se odlazi rezultatom 2:2.

Potpun preokret videli smo već u prvom minutu drugog poluvremena, kada Petrović, svojim drugim pogotkom na meču, dovodi domaće u vođstvo od 3:2. Tri minuta vodio je domaćin, a onda gosti uzvraćaju u 36′, drugim pogotkom Jovanovića, koji poravnava na 3:3. Arsenijević u 37′ drugi put trese mrežu Ivanjice i ponovo Metalac Kolorado vodi, 4:3. Ipak nepun minut kasnije, Jovanović postiže het-trik za 4:4. U poslednjim trenucima meča, autogolom Arsenijevića, Ivanjica dolazi do sva tri boda, sa konačnih 4:5.

U poslednjem kolu pred zimsku pauzu ekipa FK Metalac Kolorada gostuje ekipi KMF Palež.

FK Metalac Kolorado – KMF Ivanjica 4:5 (2:2)