Velika tri boda za Metalac Kolorado

Veoma teška i uzbudljiva utakmica u koju je naša ekipa ušla odlučno i čini se sa jasnom idejom kako utakmica treba da se odvija, kratak napad i puno direktnih pasova od golmana ka pivotu. Poveo je Metalac Kolorado pogotkom Nedeljkovića već u 3′. Samo minut kasnie gosti iz kontranapada poravnavaju na 1:1. Sjajan pas Petrovića na drugu stativu u 13′, Dmitrović sprovodi u mrežu za novo vođstvo domaćih od 2:1. Na 3:1 povisio je veoma raspoloženi Dmitrović. Sa 3:1 se otišlo na poluvreme. Gosti smanjuju na 3:2 u 28′ meča i od tog trenutka za svaku loptu se borilo “na život i smrt”. U 39′ gosti prave šesti prekršaj i ekipa Metalac Kolorada izvodi penal sa 10 metara. Zbog koškanja sa golmanom gostiju Petrović dobija crveni karton. Milanković realizuje najstrožu kaznu i povećava na 4:2. Metalac Kolorado se naredna 2 minuta brani sa igračem manje. Uspevaju da odole sve do 20 sekundi pre kraja meča kada gosti smanjuju na 4:3. To je ujedno bio i konačan rezultat utakmice.

Gosti iz Vršca ostavili su odličan utisak. Tri velika boda za Metalac Kolorado.

FK Metalac Kolorado – KMF Forum 4:3 (3:1)