ZBackup Pocetne

Poslednji rezultat

19.09.2020 | 16:00
Stadion "Metalac"
Opširnije

Sledeća utakmica

27.09.2020
Stadion Mladost, Kruševac

Sledeći mečevi

27.09.2020 | 16:00
Stadion Mladost, Kruševac
03.10.2020 | 15:00
Stadion "Metalac"
PozTimOdPNIBod
1.TSC30208268
2.Javor Matis30196563
3.Inđija30176757
4.Zlatibor301621250
5.Radnički 192330147949
6.Metalac30139848
7.Bežanija301431345
8.Sinđelić301111844
9.OFK Žarkovo301181141
10.Trayal301251341
11.Bečej 1918301061436
12.Budućnost D.30891333
13.Teleoptik30691527
14.Borac 192630671725
15.Sloboda30561921
16.Novi Pazar30381917
Kompletna tabela

NAJNOVIJE VESTI

FK Metalac

Metalac putuje u Kruševac

Takmičenje u Super ligi Srbije nastavlja se ovog vikenda. Sledeća stanica igrača Metalca je Kruševac, gde Milanovčani u nedelju, u

FK Metalac

Po bod Mladosti i Metalcu

U subotu, 19-og septembra, 20-og leta 21-og veka, megdan su delile ekipe Metalca i Mladosti. Sunčan septembarski dan, na prelepom

NAVIJAČKA ZONA

PRVI TIM

SPONZORI