ZBackup Pocetne

Poslednji rezultat

12.04.2021 | 18:00
Stadion FK Radnik
Opširnije

Sledeća utakmica

18.04.2021
Stadion "Metalac"

Sledeći mečevi

18.04.2021 | 13:00
Stadion "Metalac"
24.04.2021 | 15:00
Stadion "Karađorđe"
PozTimOdPNIBod
1.TSC30208268
2.Javor Matis30196563
3.Inđija30176757
4.Zlatibor301621250
5.Radnički 192330147949
6.Metalac30139848
7.Bežanija301431345
8.Sinđelić301111844
9.OFK Žarkovo301181141
10.Trayal301251341
11.Bečej 1918301061436
12.Budućnost D.30891333
13.Teleoptik30691527
14.Borac 192630671725
15.Sloboda30561921
16.Novi Pazar30381917
Kompletna tabela

NAJNOVIJE VESTI

Rudnik

Meč sa Javorom u četvrtak

Zbog loših vremenskih uslova i snega koji je na terenu stadiona “Metalac”, odložen je meč 30. kola Linglong Superlige Srbije

NAVIJAČKA ZONA

PRVI TIM

SPONZORI