ZBackup Pocetne

Poslednji rezultat

07.07.2020 | 16:00
Stadion "Švajcarija"
Opširnije

Sledeća utakmica

11.07.2020

Sledeći mečevi

11.07.2020 | 17:00
14.07.2020 | 15:00
PozTimOdPNIBod
1.TSC30208268
2.Javor-Matis30196563
3.Inđija30176757
4.Zlatibor301621250
5.Radnički 192330147949
6.Metalac30139848
7.Bežanija301431345
8.Sinđelić301111844
9.OFK Žarkovo301181141
10.Trayal301251341
11.Bečej 1918301061436
12.Budućnost D.30891333
13.Teleoptik30691527
14.Borac 192630671725
15.Sloboda30561921
16.Novi Pazar30381917
Kompletna tabela

NAJNOVIJE VESTI

FK Metalac

Metalac savladao Inđiju

Fudbaleri Metalca su u utorak, 07. jula, odigrali prvu kontrolnu utakmicu u okviru priprema na Zlatiboru. Na „Švajcariji“ su se

FK Metalac

Prodaja pretplatnih karata

Od petka 03. jula počinje prijava za pretplatne karte za mečeve FK Metalac u sezoni 2020/21. Prijava za pretplatne karte

NAVIJAČKA ZONA

PRVI TIM

SPONZORI