ZBackup Pocetne

Poslednji rezultat

04.12.2019 | 13:00
Stadion FK Sinđelić
Opširnije

Sledeća utakmica

29.02.2020
Stadion "Metalac"

Sledeći mečevi

29.02.2020 | 14:00
Stadion "Metalac"
07.03.2020 | 14:00
Stadion FK Zarkovo
PozTimOdPNIBod
1.TSC30208268
2.Javor-Matis30196563
3.Inđija30176757
4.Zlatibor301621250
5.Radnički 192330147949
6.Metalac30139848
7.Bežanija301431345
8.Sinđelić301111844
9.OFK Žarkovo301181141
10.Trayal301251341
11.Bečej 1918301061436
12.Budućnost D.30891333
13.Teleoptik30691527
14.Borac30671725
15.Sloboda30561921
16.Novi Pazar30381917
Kompletna tabela

NAJNOVIJE VESTI

Aleksandar Katanić

Nastavak sezone u Prvoj ligi Srbije

U petak 17. januara, na stadionu Metalac obavljena je prozivka igrača FK Metalac, čime su započete pripreme za nastavak takmičarske

FK Metalac

Pobednicima dodeljene nagrade

Početkom ove takmičarske sezone, fudbalski klub Metalac započeo je polusezonsku nagradnu igru na svojoj fejsbuk stranici. Pored nagradnih pitanja, pred

FK Metalac

Pobeda za miran zimski san

Utakmicama 23. kola završen je jesenji deo prvenstva Prve lige Srbije, a ekipa Metalca polusezonu je završila na najbolji mogući

NAVIJAČKA ZONA

PRVI TIM

SPONZORI