ZBackup Pocetne

Poslednji rezultat

14.09.2019 | 16:30
Stadion "Švajcarija"
Opširnije

Sledeća utakmica

21.09.2019
Stadion "Metalac"

Sledeći mečevi

21.09.2019 | 16:00
Stadion "Metalac"
29.09.2019 | 16:00
Stadion FK Trajal Kruševac
PozTimOdPNIBod
1.TSC30208268
2.Javor-Matis30196563
3.Inđija30176757
4.Zlatibor301621250
5.Radnički 192330147949
6.Metalac30139848
7.Bežanija301431345
8.Sinđelić301111844
9.OFK Žarkovo301181141
10.Trayal301251341
11.Bečej 1918301061436
12.Budućnost D.30891333
13.Teleoptik30691527
14.Borac30671725
15.Sloboda30561921
16.Novi Pazar30381917
Kompletna tabela

NAJNOVIJE VESTI

FK Metalac

Plavo-beli trg

Kao što je i bilo najavljeno, u sredu 14. septembra, sa početkom od 18:30, fudbalski klub “Metalac” održao je promociju

FK Metalac

Plavi sutra na Zlatiboru

U okviru devetog kola Prve lige Srbije fudbaleri Metalca sutra putuju na Zlatibor, gde ih očekuje duel sa istoimenom ekipom.

fk metalac

Promocija škole fudbala FK Metalac

U okviru postavljene strategije razvoja škole fudbala FK „Metalac“ klub ima za cilj da svoje aktivnosti vezane za rad omladinske

NAVIJAČKA ZONA

PRVI TIM

SPONZORI