ZBackup Pocetne

Poslednji rezultat

18.11.2019 | 13:00
Gradski stadion, Bačka Topola
Opširnije

Sledeća utakmica

24.11.2019
Stadion "Metalac"

Sledeći mečevi

24.11.2019 | 13:00
Stadion "Metalac"
30.11.2019 | 13:00
Stadion FK Smederevo
PozTimOdPNIBod
1.TSC30208268
2.Javor-Matis30196563
3.Inđija30176757
4.Zlatibor301621250
5.Radnički 192330147949
6.Metalac30139848
7.Bežanija301431345
8.Sinđelić301111844
9.OFK Žarkovo301181141
10.Trayal301251341
11.Bečej 1918301061436
12.Budućnost D.30891333
13.Teleoptik30691527
14.Borac30671725
15.Sloboda30561921
16.Novi Pazar30381917
Kompletna tabela

NAJNOVIJE VESTI

FK Metalac

Metalac putuje u Bačku Palanku

U ponedeljak 18. novembra ekipa Metalca putuje u Bačku Palanku gde je u okviru 20. kola Prve lige Srbije dočekuje

Stadion Metalac

Saopštenje UO FK Metalac

Dobro se zna kome je gde mesto FK Metalac kao deo sportskog društva Metalac deli iste vrednosti koje neguje decenijama

FK Metalac

Pobeda sa dva igrača manje

Fudbalska borba Metalca i Dinama prerasla je u pravi rat na i van terena. Vodio je Metalac sa 2:0 do

NAVIJAČKA ZONA

PRVI TIM

SPONZORI