ZBackup Pocetne

Poslednji rezultat

13.07.2019 | 18:00
Teren pored jezera, Zlatibor
Opširnije

Sledeća utakmica

17.07.2019
Teren broj 3, Zlatibor

Sledeći mečevi

17.07.2019 | 17:00
Teren broj 3, Zlatibor
20.07.2019 | 18:00
Teren pored jezera, Zlatibor
PozTimOdPNIBod
1.TSC30208268
2.Javor-Matis30196563
3.Inđija30176757
4.Zlatibor301621250
5.Radnički 192330147949
6.Metalac30139848
7.Bežanija301431345
8.Sinđelić301111844
9.OFK Žarkovo301181141
10.Trayal301251341
11.Bečej 1918301061436
12.Budućnost30891333
13.Teleoptik30691527
14.Borac30671725
15.Sloboda30561921
16.Novi Pazar30381917
Kompletna tabela

NAJNOVIJE VESTI

FK Metalac

Poraz od crnogorskog prvoligaša

Fudbaleri „Metalca“ su odigrali drugu kontrolnu utakmicu na Zlatiboru, a protivnik im je bio član Prve Telekom lige Crne Gore,

FK Metalac

Kvalitetniji rad mlađih selekcija

„Jača struka za kvalitetniji rad mlađih takmičarskih selekcija“ Danas, 12.7.2019. godine sa radom kreću omladinska i kadetska selekcija našeg kluba.

Veljko Mijailović

Veljko Mijailović novi igrač Metalca

Novi igrač fudbalskog kluba Metalac je Milanovčanin, Veljko Mijailović. Veljko je 2000. godište i igra na poziciji krilnog napadača. Nastupao

FK Metalac

Prva pobeda Metalca na Zlatiboru

Danas su fudbaleri „Metalca“ odigrali prvu kontrolnu utakmicu u okviru druge faze priprema koje se sprovode na Zlatiboru. Protivnik im

NAVIJAČKA ZONA

PRVI TIM

SPONZORI