ZBackup Pocetne

Poslednji rezultat

18.11.2018 | 13:00
Stadion FK Metalac
Opširnije

Sledeća utakmica

21.11.2018
Stadion FK Zarkovo

Sledeći mečevi

21.11.2018 | 13:00
Stadion FK Zarkovo
25.11.2018 | 13:00
Stadion FK Metalac
PozTimOdPNIBod
1.Inđija17113336
2.Javor16104234
3.Zlatibor16102432
4.Sinđelić1686230
5.TSC1677228
6.Metalac1777328
7.Radnički 19231673624
8.Bežanija1672723
9.OFK Žarkovo1655620
10.Bečej 19181661919
11.Teleoptik1546518
12.Trajal1653818
13.Budućnost1626812
14.Borac1526712
15.Sloboda1623119
16.Novi Pazar1606106
Kompletna tabela

NAJNOVIJE VESTI

Rudar iz Baljevca

Poseta našem klubu

Mlađe kategorije FK Rudar iz Baljevca, prilikom odlaska na utakmicu Srbija-Crna Gora, posetile su naš klub i stadion Metalac. Bio

FK Metalac

Najava meča Metalac – Inđija

U okviru 17. kola Prve lige Srbije, ekipa Metalca dočekuje lidera na tabeli, ekipu Inđije. Inđija je dugo zauzimala lidersku

FK Metalac

Najbolje izdanje Metalca ove sezone

Metalac – Javor Matis 4:1 (2:1) Stadion FK Metalac, 11. novembar Sudija: Srđan Jovanović Metalac: Kostić, Vranjanin, Ilić, Tomić, Vukadin,

NAVIJAČKA ZONA

PRVI TIM

SPONZORI