ZBackup Pocetne

Poslednji rezultat

15.03.2020 | 16:00
Stadion "Metalac"
Opširnije
PozTimOdPNIBod
1.TSC30208268
2.Javor-Matis30196563
3.Inđija30176757
4.Zlatibor301621250
5.Radnički 192330147949
6.Metalac30139848
7.Bežanija301431345
8.Sinđelić301111844
9.OFK Žarkovo301181141
10.Trayal301251341
11.Bečej 1918301061436
12.Budućnost D.30891333
13.Teleoptik30691527
14.Borac 192630671725
15.Sloboda30561921
16.Novi Pazar30381917
Kompletna tabela

NAJNOVIJE VESTI

FK Metalac

Formiran krizni štab

Upravni odbor Fudbalskog kluba „Metalac” je 2. aprila održao telefonsku sednicu, sa samo jednom tačkom dnevnog reda – funkcionisanje kluba

FK Metalac

Otkazane sve aktivnosti

Zbog vanrednog stanja koje je proglašeno na kompletnoj teritoriji Republike Srbije zbog opasnosti od pandemije korona virusa, fudbalski klub Metalac

FK Metalac

Nova tri boda

Oblačnog i prohladnog nedeljnog dana, u neobičnom ambijentu bez prisustva publike, Metalac je dočekao Trajal, u okviru 26. kola Prve

FK Metalac

Metalac – Trajal bez publike

Odlukom Zajednice fudbalskih klubova Super lige i Prve lige Srbije, u skladu sa odlukom Vlade Republike Srbije, zbog novonastale situacije

NAVIJAČKA ZONA

PRVI TIM

SPONZORI