Dva poraza

teleoptik sl

U proteklih sedam dana odigrane su dve utakmice u kojima je ekipa „Metalca“ poražena najpre u sredu od „Teleoptika“ , zatim u nedelju od „Inđije“. „Metalac“ je protiv „Teleoptika“ imao inicijativu ali su gosti ipak uspeli da povedu u 43. minutu golom Ilića. „Metalac“ je preokrenuo rezultat već u 60. minutu, a golove su postigli Anđić u 58. minutu i Rajković u 60. minutu i tada se činilo da „Metalac“ drži sve konce igre u svojim rukama. Mlada ekipa „Teleoptika“ sastavljena od „Partizanovog“ podmlatka, željna igre uspela je da se vrati u igru i golovima Ivkovića u 72. minutu i Nišića u 90.minutu posle dosuđenog jedanaesterca dođe do pobede.

U nedelju „Metalac“ je gostovao u Inđiji istoimenoj ekipi koja je uvek nepredvidiv i nezgodan protivnik. „Metalac“ je i u ovoj utakmici poražen minimalnim rezultatom, domaćin je postigao pogodak posle izvođenja jedanaesterca u 69. minutu koji je izveo nekadašnji igrač „Metalca“ Nikodijević. Priliku da zatresu mrežu Inđije imali su Rajković i Svojić ali nisu imali sreće.

Sledeću utakmicu „Metalac“ igra u subotu 07.04.2018. na svom terenu protiv „Slobode“ iz Užica. Utakmica poćinje u 15:30 časova.