Bežanija - Metalac 0:1

bezanija9kolo

Metalac je ostvario još jednu pobedu u gostima, savladana je Bežanija minimalnim rezujtatom od 0:1. Jedini pogodak na utakmici postigao je Rajković Marko u 41. minutu igre. Rajković je došao do ubačene lopte koju je efektno posle driblinga uputio iza leđa golmana domećina Lekića. Prvo poluvreme metalac je odigrao dobro, napadao i stvarane su šanse što je i rezultiralo golom u mreži domaćina. Drugo poluvreme je obeležio start nad Rajkovićem u šesnaestercu domaćina ali sudija Čolović nije pokazao na belu tačku. Do kraja utakmice Metalac se branio, a izabranici Miloša Kruščića uspeli su da sačuvaju rezultat i ostvare veoma važnu pobedu.
Metalac se nalazi na prvom mestu tabele Prve lige Srbije sa 19. bodova koliko imaju i Dinamo iz Vranja i Radnički iz Kragujevca, stim što dinamo ima utakmicu manje.