Metalac - Radnički 0:1

Scena 01.00 43 48 06.Still044-1

Derbi utakmica između Metalca i Radničkog odigrana je u Gornjem Milanovcu u gotovo idealnim uslovima za igru. Odličan teren, kao i prava fudbalska atmosfera. Gosti iz kragujevca su slavili, a jedini pogodak na ovom meču postigao je Đorđević u 27. minutu igre. Utakmica je obilovala akcijama, a pogodak nije postignut čak ni iz jedanaesterca koji je sredinom drugog poluvramena dosuđen za "Metalac". Ivanović je uputio snažan udarac ali ga je golman "Radničkog" Raičević "pročitao" pa je rezultat ostao 0:1. Do kraja utakmice "Metalac" je imao još nekoliko prilika, možemo istaći priliku iz 85. minuta kada se Mijailović našao u situaciji "jedan na jedan" sa Raičevićem, ali je golman kragujevčana i ovaj put sačuvao mrežu.

U trećem kolu Prve lige Srbije "Metalac" gostuje "Teleoptiku" .

Scena 01.00 02 18 36.Still041-1