Metalac-Vojvodina / 0:3

Scena 01.00 03 21 18.Still006-1

Utakmica 26. kola Super lige Srbije odigrana između Metalca i Vojvodine pred oko 1000 gledalaca. Poraz kod kuće, možda rezultat ne prikazuje pravi odnos snaga na terenu ali činjenica je da je utakmica izgubljena rezultatom od 0:3. Veće zalaganje igrača Vojvodine je i donelo rezultat gostima iz Novog Sada, u prilog tome govori i statistika gde se vidi da su igrači gostujuće ekipe dobili čak pet žutih kartona i napravili daleko veći broj prekršaja od igrača ekipe Metalca.
Nenad Vanić je izvršio sve tri izmene, a Rovčanina, Tomića i Jovanovića zamenili su Čumić, Nikolić i Stojković. Jedini žuti karton u ekipi Metalca dobio je Saša Nikodijević u 81. minutu.
Srelci za Novo Sađane bili su Malbašić dva puta u 15. i 85. minutu igre i Antić u 68. minutu.
Sastavi, Metalac: Belić, Nikodijević, Mijić, Simović, Tomić, Otašević, Bondarenko, Jovanović, Rovčanin, Dopuđ, Panić klupa: Kostić, Veškovac, Ivanović, Nikolić, Stojković, Čumić, Pavlović
Vojvodina:  Rokvić, Meleg, Pučkarić, Lakićević, Zličić, Antić Malbašić, Vuksanović, Maslać, Trujić, Spremo klupa: Kovačević, Paločević, Perić, Planić, Babić, Stamenić, Knežević.

Metalac i dalje ima  26 bodova, nalazi se na dvanaestom mestu tabele, a u subotu gostuje u Ivanjici ekipi Javor-Matisa koja je u 26. kolu takođe pretrpela poraz od 3:0 u gostima od ekipe Crvene Zvezde.
Utakmica u Ivanjici igra se u subotu 18.03.2017.godine sa početkom u 17:00 časova.

Scena 01.00 07 34 37.Still007-1

Scena 01.00 23 08 46.Still008-1