JAVOR-METALAC 1:0

vj jeremic

Javor- Metalac 1:0 (1:0)

Fudbaleri "Javora" su do pobede od 1:0 (1:0) došli u 22. minutu utakmice pogotkom Jovana Dokića.

Odličan korner je izveo Eliomar, a Jovan Dokić je bio najbolji u skoku i doveo Javor u prednost. Pet minuta kasnije Dimitrijević im je olakšao ostatak utakmice. Nakon što je početkom meča opomenut žutim kartonom zbog grubosti, u 27. minutu je isključen zbog - simuliranja penala!?

Povela se žučna rasprava na terenu, pa je Milan Stojanović dobio karton zbog prigovora, a Javor je pokušavao da postigne i drugi gol kojim bi rešio pitanje pobednika, ali ih je borbenost igrča "Metalca'' u tome sprečila,  najbolju priliku za ekipu domaćina promašio je Stefan Dražić, dok je ekipa iz Gornjeg Milanovca kontrama pokusavala da stigne do izjednacenja.