Počela Super liga, remi Čukaričkog i Metalca, majstorija Kaiseda

cukmet02

Počela super liga, remi Čukaričkog I Metalca, Majstorija Kaiseda

Fudbaleri Čukaričkog i Metalca odigrali su nerešeno 1:1 u prvoj utakmici prolećnog šampionata ,odnosnou 23. Kolu Super lige Srbije.

Čukarički je poveo golom Nenada Mirosavljevića u 74.minutu, dok je ekipa iz Gornjrg Milanovca izjednačila u 82.minutu preko Valberta Kaiseda.

Nakon ovog meča, ekipa Metalca ostaje na 11.mestu sa 25 bodova. Metalac je na početku meča imao inicijativu, Luka Merdović nije realizovao dve dobre prilike iako se nalazio sam ispred golmana Nemanje Stevanovića.

Posle uspostavljene ravnoteže, Čukarički je uspeo da postigne pogodak preko Mirosavljevića.

Metalac je posle primljenog gola zaigrao ofanzivnije. Prvo je Boško Dopuđ u 79.minutu posle jednog kornera sa leve strane bio neprecizan sa oko sedam metara, da bi u 82.minutu došlo do izjednačenja nakon što je Dragan Milovanović glavom u prazan prostor proigrao Kaiseda, a ovaj preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca savladao Nemanju Stevanovića.