METALAC-JAGODINA 2:1

Jagodina 02-1

VAŽNA POBEDA METALCA

Dramatična utakmica u Gornjem Milanovcu odigrana je u okviru 33.kola Super lige Srbije u kojoj je posle preokreta u nadoknadi vremena ekipa Metalca uspela da ostvari vrlo važnu pobedu.
Strelci: 0:1 Martinović u 61. minutu za ekipu Jagodine, 1:1 Mijić u 64 minutu, 2:1 Mladenović u 90+4. minutu za ekipu Metalca.
Jagodina je povela golom Dušana Martinovića u 61. minutu koji je posle centaršuta sjajnim udarcem glavom uspeo da zatrese mrežu domaćina, a izjednačio je Miloš Mijić, četiri minuta kasnije. Devetu prvenstvenu pobedu Metalcu doneo je Nemanja Mladenović u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena iz indirektnog udarca koji je dosudjen nakon prodora Valberta Kaiseda.

Metalac je drugi na tabeli sa 22 boda, dok je Jagodina, posle trećeg uzastopnog poraza poslednja sa 13 bodova.