Revanš: Metalac savladao Borac u drugom kontrolnom meču

20150625 1017201

Fudbaleri Metalca savladali su u četvrtak, na stadionu Remonta, čačanski Borac sa 4:1 u drugom kontrolnom meču u sklopu priprema za novu sezonu, i tako se revanširali istom protivniku za poraz koji su doživeli u utorak - 0:1.

Nominalni domaćin, Borac, poveo je u 26.minutu preko Krstića, da bi tri minuta kasnije izjednačio Đenić posle pravovremene asistencije Slađana Nikodijevića. Milanovčani su „dodali“ gas u drugom poluvremenu i golovima Đenića (55- jedanaesterac), Basraka (67) i Mladenovića (69 - jedanaesterac) stigli do zaslužene pobede.

Trener Vanić isprobao je veliki broj igrača na ovoj utakmici. Od prvog minuta igrali su: Belić, Sa.Nikodijević, Hajdin, Dopuđ, Sedlar, Ivanović, Luković, Mladenović, Merdović, Đenić, Sl.Nikodijević. Sa klupe su ušli: Pejović, Simov, Otašević, Minić, Koraksić, Mijailović, Pavlović, Urošević, Basrak, Milošević...