Metalac – Zeta 1:1

metalaczeta

Dvomeč sa superligašem Spartakom nije prošao u skladu sa očekivanjima. Dva puta po 90 minuta bez postignutog gola, neubedljiva igra, pristrasno suđenje u korist subotičke ekipe, na kraju i dva poraza – sve to nije ostavilo traga na fudbalerima Metalca. Već u utorak, u poslednjoj zlatiborskoj epizodi, popravili su utisak pošto su remizirali sa Zetom iz Golubovaca - 1:1. Osmoplasirani tim minulog crnogorskog prvenstva došao je do prednosti preko Orlandića u 10.minutu, da bi Nikola Ćirković u 74. doveo naš tim do zasluženog izjednačenja. Metalac je bio bolji rival tokom celog meča, momci u belim dresovima su konstantno napadali i stvarali šanse, ali i ispoljili odsustvo koncentracije u realizaciji. Trener Vladica Petrović šansu je ukazao sledećim igračima: Pejović, Nikodijević, Bulatović, Nikolić, Sedlar, Ivanović, Brkić, Stojković, Mladenović, Ćirković, Milošević. Igrali su još: Zogović, Luković, Vlašić, Pavlović, Šobat, Owusu, Stanić, Ilić.

U četvrtak popodne ekspedicija kluba iz Despotovačke se vraća sa visinskih priprema. Tokom vikenda naše fudbalere očekuje učešće na turniru u Čačku, „Memorijal Živorada Bije Stankovića“ . U subotu će igrati protiv domaćina turnira, Borca, dok drugi polufinalni par čine Javor i Mladost iz Lučana. Narednog dana, u nedelju, igraju se utakmice za treće mesto i finale.