Kadeti ubedljivo pobedili, omladinci pokradeni u Lučanima!

protivcacka94

Omladinci Metalca poraženi su na gostovanju u Lučanima od vršnjaka Mladosti 3:2, u okviru 10.kola Omladinske lige grupa „Morava“. Bila je ovo otvorena utakmica sa velikim brojem golova, iskorišćenih i neiskorišćenih prilika, a da je rezultat bio drugačiji, ne bi bilo nezasluženo. Takođe, treba napomenuti da je sudijska trojka iz Čačka napravila nekoliko očiglednih grešaka, koje su imale ogroman uticaj na konačan ishod. Glavni arbitar Marko Đoković i pomoćnici Milan Bilbija i Dušan Jovanović propustili su da dosude dva jedanaesterca za naš tim (po jedan u oba poluvremena). Treću, a možda i najveću grešku, napravili su u nadoknadi vremena kada su poništili čist gol Sretenovića zbog navodnog ofsajda.

Kadeti su pobedili na svom terenu Čačak 94 sa 5:1, u utakmici 9.kola i vratili se na drugo mesto na tabeli. Pioniri su u derbiju prvenstva poraženi na svom terenu od čačanskog Borca 0:3, dok su petlići na gostovanju u Guči slavili sa četiri gola razlike.

Omladinska liga grupa „Morava“

10.kolo: Mladost (L) – Metalac 3:2 (2:1)

Strelci: Nebojša Bajić u 21. i Nikola Jokić u 62.minutu za Metalac

Metalac: Milosavljević (od 55. Jokić), Jočović, Grabovčić (od 46. Vučićević), Antić (c), Bajić, Nikodinović, Đurđević (od 69. Sretenović), Petrović (od 78. Vučetić), Jokić, Šmrkić (od 50. Radojičić), Koraksić. Tr: Mijailović

6.METALAC 9 5 1 3 16:7 (+9) 16 bodova

11.kolo: Metalac – FAP

Kadetska liga „Moravičko-Zlatiborska“

9.kolo: Metalac – Čačak 94 5:1 (3:1)

Strelci: Stefan Radojičić u 19, 34, 85. i Adam Vučetić u 27. i 57.minutu za Metalac

Metalac: Jokić, Borisavljević (od 46. Milosavljević), Lazarević, Savković, Pavlović (od 46. Milinković), Vlasonjić (od 46. Boranijašević), Mijailović (od 46. Vulićević), Mirković (c), Radojičić, Vučetić (od 66. Đorđević), Petrović (od 60. Joksović). Tr: Glišović

2.METALAC 9 7 1 1 28:10 (+18) 22 boda

10.kolo: BIP – Metalac

Pionirska liga „Moravičko-Zlatiborska“

9.kolo: Metalac – Borac (Ča) 0:3 (0:2)

Metalac: Vukčević, Radojičić, Brković (od 41. Školjević), Savković, Matović (c), I.Petrović, V.Milovanović, D.Milinković, Jakšić (od 65. Drinjaković), B.Milićević (od 67. D.Milovanović), Jeremić (od 41. J.Petrović). Tr: Gojak

3.METALAC 9 6 2 1 13:6 (+7) 20 bodova

10.kolo: Sloboda (Ča) – Metalac

Liga petlića Moravičkog okruga

7.kolo: Guča – Metalac 0:4 (0:2)

Strelci: Vedran Kubat u 28, Lazar Ristić u 34. i Vuk Glišović-Lukić u 44. i 56.minutu

Metalac: Žižović, Mijatović, Marković, Subotić, Milivojević, V.Petrović, Glišović-Lukić (c), Mirković, Kubat, Mišović, Ristić. Igrali su još: Kovačević, Krasojević, Jevtović, Jevtić, Savić, Đ.Petrović, Luković. Tr: Ilić