Omladinci porazom završili jesen

20141129 143043

Metalac - Radnički (N) 0:1 (0:1)

Omladinci Metalca pretrpeli su i šesti uzastopni poraz ove jeseni. Ovoga puta poklekli su pred vršnjacima niškog Radničkog (0:1) u utakmici odloženog 6.kola kvalitetne lige Srbije. Gol odluke postigao je Mrkić u 30.minutu. Ofanzivac gostiju primio je loptu na nekih 20-ak metara od gola, prošetao se kroz našu odbranu i lako pogodio mrežu Jovanovića.

Po veoma teškom terenu igrači Metalca su pružili trenutni maksimum, ali to nije bilo dovoljno za povoljniji rezultat. Imali su izabranici trenera Gajića nekoliko izglednih prilika (Đorđević i Vuković u prvom, Nikoličić u drugom poluvremenu) koje nisu uspeli da krunišu pogotkom i tako stignu makar do boda koji bi im mnogo značio u borbi za opstanak. Ovom utakmicom spuštena je zavesa na jesenju sezonu Omladinske lige Srbije. Nastavak prvenstva je 15.marta naredne godine, a u prvom prolećnom kolu naš tim dočekuje ekipu Radničkog 1923 iz Kragujevca.

Omladinska liga Srbije

Odloženo 6.kolo: Metalac - Radnički (N) 0:1 (0:1)

Stadion: SD Takovo. Gledalaca. oko 50. Sudija: Marko Ivković (Lajkovac). Strelac: Mrkić u 30.minutu.

Metalac: Jovanović, Urošević (c), Kizić (od 86. Jokić), Bajić, Antić, Petrović (od 46. Obradović), Đorđević, Veljović, Grbić (od 67. Nikoličić), Vuković, Minić. Tr: Gajić

Radnički (N): Živković, Mladenović (od 78. Klikovac), Stević, Bogdanović, Marinković, Nikolić (c), Mitrović (od 85. Alija), Petković (od 89. Ivečić), Mrkić, Branković (od 85. Jovanović), Anđelković. Tr: Radosavljević