Omladinci poraženi u „Zemunelu“

Met-Par

Omladinci Metalca poraženi su u „Zemunelu“ od Partizana (0:3), u utakmici 17.kola kvalitetne lige Srbije. Poveli su Beograđani posle prvog ozbiljnijeg napada (5.minut), a onda u nastavku, u periodu između 65. i 67.minuta postigli još dva gola i rešili pitanje pobednika. Uprkos negativnom rezultatu, naši igrači nisu razočarali pristupom i igrom. Hrabro su se isprsili pred renomiranim protivnikom, stvorili nekoliko povoljnih prilika, ali nišanske sprave napadača nisu bile naštelovane. Prilika za popravni je već narednog vikenda kada u Milanovac stiže niški Radnički, u odloženoj utakmici 6.kola.

Omladinska liga Srbije

17.kolo: Partizan - Metalac 3:0 (1:0)

SC Partizan - Teleoptik. Gledalaca: oko 100. Sudija: Aleksa Mitrović (Beograd). Strelci: Šaponjić u 5, 65. i Lukić u 67.minutu. Žuti kartoni: Todorović, Lukić (Par), Vuković, Ilić, Nikoličić (Met).

Partizan: Stailković, Živanović (c) (od 82. Ramović), Islamović, Žmirić, Todorović, Azemović (od 85. Milenković), Đurić (od 70. Ninković), Krajišnik (od 60. Jović), Rudan (od 53. Banjac), Lukić (od 79. Đaković), Šaponjić. Tr: Klinčarski

Metalac: Jovanović, Urošević (c), Veljović, Antić, Bajić, Đorđević, Petrović (od 68. Obradović), Nikoličić (od 89. Vučetić), Ilić (od 86. Maksimović), Vuković, Minić (od 90. Tešić). Tr: Gajić

16.METALAC 16 2 1 13 5:29 (-24) 7 bodova

Utakmica odloženog 6.kola: Metalac - Radnički (N) (subota, 29.novembar, 13 sati, stadion SD Takovo)