Remi sa Zetom

Pretposlednji dan boravka na Zlatiboru, fudbaleri Metalca iskoristili su za odigravanje još jedne kontrolne utakmice. Protivnik je bio crnogorski prvoligaš, osmoplasirani tim iz prošle sezone, Zeta iz Golubovaca, a meč je završen bez pobednika, rezultatom 1:1. Imao je Metalac više od igre u prvom poluvremenu, ređale su se šanse, od stative Gojaka u 5.minutu, izgledne prilike Brkića koji minut kasnije, ali Zećani su prvi stigli do pogotka, u 30. minutu strelac je bio Boris Došljak. Do zasluženog izjednačenja Milanovčani stižu u 60. minutu, kada je na centaršut Vignjevića s desne strane, brzonogi ofanzivac Nikola Ćirković sjajno reagovao i nadmudrio golmana Zete. U sledećem napadu jedanaesterac za ekipu iz Crne Gore. Ponovo je na visini zadatka bio Vladan Đogatović, odbranivši i drugi kazneni udarac na pripremama. Posle Memedovića, fudbalera Slobode, juče je uspeo da nadmudri i Orlandića, pokazavši da će biti veliko pojačanje za ekipu iz Despotovačke bb.

Zlatibor- Gledalaca: oko 100. Sudija: Tomislav Đurović (Užice). Strelci: Ćirković u 60. za Metalac, Došljak u 30.minutu za Zetu.

Metalac: Đogatović, Rodić, Joksimović, Gojak, Sedlar, Luković, B.Živković, Brkić, Stanić, Ćirković, Zoranović. Igrali su još: Ivanović, Lukić, Vignjević, Kosić, Antelj, Dragačević.

Zeta: S.Ivanović, M.Radulović, Savnić, Čolović, Dujković, Klikovac, Bojović, Došljak, Vlaisavljević, Boljević, Orlandić. Igrali su još: Kalezić, B.Radulović, Kukuličević.