Metalac remizirao sa Tuzlacima

Fudbaleri Metalca odigrali su šesti kontrolni meč na Zlatiboru, odmerivši snage sa starim ligašem bivše države ekipom Slobode iz Tuzle. Utakmica je završena rezultatom 1:1. Oba gola postignuta su u drugom poluvremenu. Poveo je bosansko-hercegovački prvoligaš golom Mirze Musića u 55.minutu, posle dobro izvedenog kontranapada. Metalac je izjednačio tri minuta pre kraja utakmice sjajnim pogotkom Nemanje Mladenovića iz slobodnog udarca sa oko 20m. Veoma borbena i dinamična utakmica, sa šansama na obe strane. Metalac je mogao znatno ranije do gola preko Živkovića i Liščevića, s druge strane Jaganjac je propustio dobru šansu za Slobodu. Nakon svega viđenog nerešen rezultat je i najpošteniji.

Zlatibor – SC Palisad. Gledalaca: oko 50.

Sudija: Nebojša Savić (Užice).

Strelci: Mladenović u 87. za Metalac, Musić u 55.minutu za Slobodu.

Metalac: Đogatović, Rodić, Gojak, Sedlar, Joksimović, Luković, Ivanović, B.Živković, Stanić, Vignjević, Ćirković. Igrali su još: Pejović, Zoranović, Kosić, Liščević, Mladenović, Panić, Dragačević, Owusu.

Sloboda (T): Ribić, Mehanović, Salihović, K.Ćejvanović, Mehidić, Fejzić, Efendić, Jaganjac, Musić, Omerović, Mujkić. Igrali su još: Prčkalić, Hadžić, Nezić, Smajlović, galin, Selamović, Ljubas.
Sledeću utakmicu na Zlatiboru, fudbaleri Metalca će odigrati protiv ekipe Mladosti iz Lučana.