Pobeda i dva poraza

Omladinci su nastavili sa pobedama. U 25.kolu nadvisili su domaću Šumadiju 1903 iz Kragujevca rezultatom 2:1. Golove su postigli Stefan Milošević u 4. i Miloš Mijatović u 24. minutu. Na tabeli, ista meta, isto rastojanje. Novi Pazar je prvi sa 59, Metalac drugi sa 58 bodova. U narednom 26. kolu izabranici Dragoljuba Mirkovića, u nedelju od 11h, dočekuju ekipu Goča iz Vrnjačke Banje.

Kadeti su izgubili u Kraljevu od Sloge rezultatom 1:0. Više se nije moglo, s obzirom na činjenicu da su veći deo utakmice igrali sa igračem manje (isključen Đorđe Urošević u 22.minutu). Posle 25. kola naši kadeti su na 7.mestu sa 36 bodova. U subotu od 11h dočekuju ekipu Čačak 94.

Pioniri Metalca su pretrpeli poraz u Ivanjici od ekipe Javora rezultatom 3:1. Strelac gola za našu ekipu bio je domaći igrač Tomašević (autogol) u 69. minutu. Milanovčani su na 8. mestu sa 36 bodova. U nedelju, u okviru 26.kola, dočekuju ekipu Slobode iz Čačka. Meč se igra u Svračkovcima od 13h.

Petlići su bili slobodni u ovom kolu. Međutim, ta činjenica nije uticala na poredak na tabeli. Naši mališani su i dalje lideri sa 50 bodova, bod više od ekipe Mladosti iz Čačka, ali i sa utakmicom više. U nedelju ih očekuje gostovanje u Brđanima i duel sa Šumadijom. Meč počinje u 10h.