Sigurni omladinci i petlići

Omladinska selekcija je nastavila sa pobedama. Ovoga puta, u okviru 21. kola savladali su imenjaka iz Kraljeva rezultatom 2:0. Golove su postigli Filip Đokić u 16. i Stefan Milošević u 18.minutu. S obzirom na činjenicu da je Novi Pazar zaostalu utakmicu rešio u svoju korist, nova rokada na tabeli. Naši omladinci su, trenutno, drugi sa 49 bodova, bod manje od Pazaraca. U 22. kolu dočekuju ekipu Zlatara iz Nove Varoši.

Uspešan vikend su imali i petlići Metalca. U derbiju 18. kola, u utakmici punoj neizvesnosti, savladali su odgovarajuću selekciju čačanskog Borca rezultatom 3:2 poluvreme 0:1. Utakmica je odigrana na glavnom terenu stadiona”Metalac” a realizatorsko raspoloženje pokazali su Luka Maksimović u 46., David Đunisijević u 48. i Veljko Mijailović u 65.minutu. Petlići su zadržali prvo mesto na tabeli sa 44 boda, jedan više od drugog konkurenta iz Čačka ekipe Mladost Radost, koja ima i dve utakmice manje.

Kadeti su prekinuli negativan niz rezultata i iz Kraljeva se vratili sa bodom. Izabranici Željka Glišovića imali su prednost na poluvremenu, golom Nikole Vukovića u 35.minutu, ali nisu uspeli da izdrže do kraja, konačan rezultat Metalac(Kv)- Metalac(Gm) 1:1. Posle 21. kola naši kadeti su deveti na tabeli sa 27 bodova. U narednom kolu ugostiće ekipu Sušice iz Kragujevca. Pioniri su poraženi u Čačku od istoimene ekipe rezultatom 2:0, u okviru 21.kola. Pozicionirani su na poziciji broj sedam, sa 32 boda. Za vikend dočekuju ekipu Bana iz Raške.