Uspešan vikend mlađih selekcija

Omladinci Metalca zabeležili su četrnaestu pobedu u sezoni i ostali lideri na tabeli, Omladinske lige grupa“Morava“. U okviru 20.kola savladali su na domaćem terenu ekipu Bana iz Raške rezultatom 3:0. Golove su postigli Božidar Šobat u 4., Mirza Idrizović u 22. i Stefan Milošević u 31.minutu. Narednog vikenda omladinci našeg kluba gostovaće u Kraljevu, ekipi Metalca.
Pioniri su bili domaćini na Rudniku ekipi Budućnosti iz Arilja i pobedili sa 2:0. Strelci su bili Andrija Đunisijević u 22. i Dimitrije Jočović u 34.minutu. Posle dvadeset odigranih utakmica pioniri Metalca zauzimaju šesto mesto na tabeli sa 32 boda. U narednom kolu igraju protiv ekipe Čačak 94.

Petlići su uspešno prebrodili gostovanje u Čačku, protiv istoimene ekipe. Slavili su sa 4:2. Dvostruki strelac je bio Veljko Mijailović u 23. i 58.minutu, po gol su postigli i Aleksandar Đorđević u 28. i Vojin Jakšić u 53.minutu. Narednog vikenda, u okviru 17.kola, dočekuju ekipu čačanskog Borca u derbiju prvenstva.

Kadeti su nastavili sa slabom formom. Poraženi su na domaćem terenu od ekipe Javora iz Ivanjice sa 1:2, u okviru 20. kola Kadetske lige grupa“Morava“. Strelac gola za našu ekipu bio je Nikola Minić u 49.minutu. Ostali su na desetom mestu sa 26 bodova. U nedelju odlaze u goste kraljevačkom Metalcu.