Metalac Kolorado – Partenon (Smederevska Palanka) 8:4 (3:2)

Metalac Kolorado: Koljajić, Petrović J, Rosić, Urošević, Vukašinović, Milanković, Arsenijević, Jeremić, Đorđević, Jakšić, Čepić, Nikolić, Petrović P.
Partenon: Nestorović, Pavlović, Brkić, Aksentijević, Jovanović, Spasojević, Drobnjaković, Mišulić, Petrović, Nađ

Strelci: Petrović J. 10′, 16′, 21′, Jeremić 20′, Rosić 30′, Vukašinović 30′, Milanković 32′, Arsenijević 37′ (Metalac Kolorado), Aksentijević 4′, 9′, 35′, Pavlović 37′ (Partenon)
Opomene: Urošević 9′, Petrović J. 16′(Metalac Kolorado), Pavlović 13′, Petrović 16′ (Partenon)

Odlična utakmica, nezgodan protivnik, puno golova i veliki preokret naše mlade ekipe. Posle 10 minuta igre na semaforu je pisalo 0:2. Od tajm auta za našu ekipu, kreće pritisak, šanse, udarci na gol. Dva gola Petrovića i jedan Jeremića bila su dovoljna za preokret u prvom poluvremenu.

U drugom poluvremenu u istom ritmu nastavili su naši mladi igrači. Jednostavno su mleli protivnika sve dok na semaforu nije pisalo 6-2, a potom iz sjajne asistencije Petrovića i gola, večeras odličnog kapitena Vukašinovića 7-2. Nastao je delirijum zadovoljnih navijača. Tri gola Petrovića, po jedan Arsenijevića, Rosića, Vukašinovića, Jeremića i Milankovića, ulepšali su nedelju veče milanovačkoj publici, koja je i ovog puta došla u velikom broju.

Početak sezone obećava. Ova ekipa ima ogroman potencijal, veliko srce i uz vetar u leđa sa tribina, može puno.