OFK Bečej 1918: Radović, Radić (Erak 65′), Jelić (Tomić 56′), Stanojev, Cvetković, Dražić (Knežević 75′), Kovačević, Lazić, Kragović, Mandić, Rahić
Metalac: Kostić, Ivanović (Savić 73′), Anđić, Kecap (Radojičić 79′), Ilić, Tomić (Rovčanin 70′), Vukadin, Krstić, Filipović, Mijailović, Koraksić

Strelci: Kovačević 69′ (OFK Bečej 1918), Ilić 20′ (Metalac)
Žuti kartoni: Erak 90′ (OFK Bečej 1918), Mijailović 43′ (Metalac)

Teška utakmica po izuzetno teškom terenu. U prvih 30 minuta, dok je teren još koliko – toliko izdržavao, bilo je i igre. Metalac je u tim trenucima bio dominantiji rival i zatvorio domaćina na svoju polovinu. U 20. minutu Ilić je doveo ekipu Metalca u vođstvo od 0:1.

Kada je teren popus‬tio ni Bečej, ni Metalac nisu mogli da povežu tri pasa – ne zbog kvalitetnih odbrana protivnika, nego teren to jednostavno nije dozvoljavao. Prešlo se na igru dugim loptama. Igra se odvijala uglavnom na sredini terena uz dosta prekida. Jedan od bezbroj prekida za domaće iskoristio je Kovačević u 69′, nakon kornera i postavio konačnih Bečej 1918 – Metalac 1:1.

Sledeći meč Metalac igra već u sredu, kada nam u goste dolazi FK Trajal iz Kruševca.