Asablon rasporeda

Ponedeljak: /

Utorak: 11:00h “Veštak”

Sreda: 11:00h “Veštak”

Četvrtak: 11:00h “Veštak”

Petak: 11:00h “Veštak”

Subota: /

Nedelja: /

Sreda: 17:00h Takovo – Metalac (humanitarna utakmica)
Subota: 13:00h Bečej – Metalac

Ponedeljak: 09:30h trening, 15:00h trening

Utorak: 09:30h trening, 15:00h trening

Sreda: /

Četvrtak: 09:30h trening, 15:00h trening

Petak: 09:30h trening, 15:00h trening

Subota: 15:00h Metalac – Kiker

Nedelja: /

Ponedeljak: 09:30h trening, 15:00h trening

Utorak: 09:30h trening, 15:00h trening

Sreda: /

Četvrtak: 09:30h trening, 15:00h trening

Petak: 09:30h trening, 15:00h trening

Subota: /

Nedelja: 14:00 Metalac – Gaučosi

Ponedeljak: 9:30h trening, 16:30h trening

Utorak: /

Sreda: 9:30h trening, 16:30h trening

Četvrtak: /

Petak: 9:30h trening, 16:30h trening

Subota: /

Nedelja: 12:00h Metalac – Gaučosi

Ponedeljak: /

Utorak: 09:30h trening

Sreda: /

Četvrtak: 09:30h trening

Petak: 09:30h trening

Subota: /

Nedelja: 10:00h Metalac – Gaučosi

Ponedeljak: 18:30h trening

Utorak: /

Sreda: 18:30h trening

Četvrtak: /

Petak: 18:30h trening

Subota: /

Nedelja: /

Ponedeljak: /

Utorak: 18:00h (limenka, TK Takovo)

Sreda: /

Četvrtak: 18:00h (limenka, TK Takovo)

Petak: /

Subota: 10:00 (Tehnička škola)

Nedelja: /

Ponedeljak: /

Utorak: 17:00h (limenka, TK Takovo)

Sreda: /

Četvrtak: 17:00h (limenka, TK Takovo)

Petak: /

Subota: 11:00h (Tehnička škola)

Nedelja: /

Ponedeljak: /

Utorak: /

Sreda: 17:00h (balon)

Četvrtak: /

Petak: 18:00h (balon)

Subota: /

Nedelja: 10:00h (Tehnička škola)

Ponedeljak: /

Utorak: /

Sreda: 18:00h (balon)

Četvrtak: /

Petak: 17:00h (balon)

Subota: /

Nedelja: 11:00h (Tehnička škola)

Ponedeljak: 17:00h (limenka, TK Takovo)

Utorak: /

Sreda: 17:00h (limenka, TK Takovo)

Četvrtak: /

Petak: /

Subota: 12:00h (Tehnička škola)

Nedelja: /

Individualni rad:
Sreda: 09:00h
Četvrtak: 09:00h

Golmanski treninzi:
Utorak: 17:30h Mlađi / 18:30 Stariji
Četvrtak: 17:00h Mlađi / 18:00 Stariji