Borac – Metalac 3:3 (1:2)
Čačak, Subota 6.Oktobar

Metalac: Balšić Luka, Balšić Filip, Andrić Aleksa, Kecović Jovan, Balšić Veljko, Matović Đorđe, Gojak Lazar (k), Jelesijević Veljko, Sretenović Nemanja, Danilović Danilo, Pešović Lazar

Igrali su još: Vasović Stefan, Savićević Ivan, Mesarović Janko, Povrenović Andrija

U drugom gostovanju petlića ove sezone, viđena je dinamična utakmica oba tima. Domaći Borac je bolje otvorio susret i već posle par minuta ozbiljno pripretio ali golman Metalca Luka Balšić je odlično reagovao.

Petlići iz našeg grada prvi stižu do pogotka preko Nemanje Sretenovića, danas najboljeg igrača na terenu, na asistenciju Veljka Jelesijevića. Do poluvremena, jos jedan gol Sretenovića za Metalac, inače trostrukog strelca i pogodak za domaći Borac.

U drugom poluvremenu viđena je bolja igra petlića Borca tokom većeg dela. Tome je značajno doprinela loša igra veznog reda Milanovčana, Danilovića-Gojaka-Kecovića-Andrića koji su pružili partiju ispod svojih mogućnosti. Danas “magični” Sretenović posle solo-prodora postize treći gol za vođstvo od 3:1 što je bilo nedovoljno za tri boda. U samom finišu utakmice, domaći uspevaju da izjednače posle nekoliko uzastopnih grešaka fudbalera Metalca. Jedan od najzaslužnijih zašto tri boda ne ostaju u Čačku je danas veoma zapaženi Đorđe Matović.