Metalac – Gaučosi 1:1 (1:0)
Gornji Milanovac, Nedelja 30. septembar

Metalac: Balšić Luka, Balšić Filip, Andrić Aleksa, Kecović Jovan, Matović Đorđe, Gojak Lazar (k), Jelesijević Veljko, Damljanović Ognjen, Sretenović Nemanja, Danilović Danilo, Pešović Lazar

Igrali su još: Vasović Stefan, Balšić Veljko, Savićević Ivan, Mesarović Janko, Vukadinović Uroš, Povrenović Andrija

U pravoj takmičarskoj utakmici, petlići oba kluba su osvojili po bod, što je i najpravedniji ishod.

U prvom poluvremenu domaća ekipa Metalca prikazala je sadržajniju igru i zasluženo vodila 1:0 na poluvremenu. Utakmicu je obeležio evrogol Veljka Jelesijevića, koji je uhvatio volej iskosa sa desne strane na asistenciju danas odličnog Nemanje Sretenovića. Prednost domaćih mogla je biti i veća da su napadači bili precizniji.

U nastavku meča gosti su krenuli angažovanije i posle greške odbrane Metalca, rezultat je poravnat. Imali su nekoliko prilika da odnesu ceo plen iz Milanovca ali nisu bili dovoljno skoncentrisani. Ogroman doprinos današnjoj igri dali su Jovan Kecović, Lazar Gojak i braća Balšići Luka i Filip.