Spartak – Metalac 0:0

Prekinut niz od nekoliko neugodnih poraza. Metalac je uspeo da se izbori za bod u gostima protiv Spartaka u Subotici. Igrom i zalaganjem ekipa iz Gornjeg Milanovca je možda zasluzila i više ali i nerešenim rezultatom možemo biti zadovoljni, Krkotić je početkom drugog poluvremena imao veliku šansu da posle dužeg vremena postigne pogodak za Metalac, zatim u prilici su bili Rovčanin, Bondarenko, a metalac je konačno bio konkretniji u napadu, ozbiljno ugrožavajući gol protivnika. Iako nije postignut pogodak možemo reći sasvim zaslužen bod u gostima. Žute kartone u Metalcu dobili su Krkotić, Panić i Rovčanin. Šef struke Metalca Nenad Vanić Izvršio je tri blagovremene izmene u 57. 80. i 93. minutu.

Sledeću utakmicu Metalac igra u četvrtak 13.4.2017.godine na svom terenu protiv rada sa početkom u 17:00 časova.